centralny zamek jak zamykam po chwili sam otwiera wszystkie drzwi

Podobne podstrony
 
Witam, centralny zamek zaczął mi szaleć tzn otwierać się i zamykać sam z. Czas się sam się otwierał (i na odwrót). Czasem zamykał/otwierał wszystkie drzwi a. 1, 4 tdi-mianowicie sam się otwiera centralny zamek by po chwili się.


Mam problem z centralnym zamkiem! Gdy otwieram z pilota otwierają się wszystkie drzwi poz drzwiami kierowcy i po chwili się zamykają!
W 626 miałem podobne objawy-centralny czasem sam się otwieram, czasem sam zamykał innym razem nie zamykał wszystkich drzwi. . Problem: mam w samochodzie centralny zamek, kluczykiem od strony kierowcy otwieram i zamykam wszystkie drzwi (normalnie).


I sam udzieliłeś sobie odpowiedzi gdzie szukać przyczyny. Następnie zamek centralny wariuje przez chwilę (zamyka się i otwiera), natomiast klapa. Rozbierałem wszystkie drzwi (musiałem uszczelnić) bo woda przeciekała podczas.

Z kluczykiem w zamku zamykają się i otwierają wszystkie drzwi. Kiedy zamykam auto z pilota, to raz włancza sie sam alarm, raz alarm i zamyka wszystkie drzwi. Jakiestam ilosci obrotow, moge przelaczyc w kazdej chwili), moc jest.

Przekręcając kluczyk w zamku zamykają się bez problemu wszystkie drzwi, kontrolka. To centralny zamek zaczyna wariować i sam otwiera wszystko (drzwi. Auto a prawy to nie dotykam bo gdy zamykam auto to po chwili zaczyna wyć auto. Jezeli zamkniesz kluczykiem wszystkie drzwi od stony kierowcy to znaczy ze musi. w chwili obecnej mogę sterowac centralnym zamkiem tzn otwiera i zamyka z. że zamykam z pilota i zamek się zamknie i znowu sam otwiera. Co zrobić.Eduardo, Mam ten sam problem z centralnym zamkiem co ty, caly czas używam centranlnego na. Pilotem zamyka wszystkie drzwi oprócz kierowcy po czym odrazu otwiera, kluczykiem zamykam bez problemu wszystkie-i nie otwiera sam po chwili).W wersji laureate i wyzszych (w sumie tylko prestige) wszystkie drzwi (wraz z. a sam plastikowy kawałek klucza mam na pamiątkę: Pozdrawiam, Kristoff. i na dodatek centralny zamek działał też przy otwieraniu/zamykaniu drzwi kierowcy. Loganik-dzwonilem przed chwila do tarnowa w sprawie dorobienia drugiego.
Witam wszystkich. Piszcie co wiecie o zepsutym centralnym zamku w viki b. Zamki poza tym od drzwi kierowcy, zamyka a po 2 sek sie wszystkie otwierają. Wiec wziałem zapasowy kluczyk ale i tutaj jest ten sam problem: wkłada się kluczyk, na zapłon przekręca, naciska guzik-zamki się zamkną i po chwili. Wcześniej nie raz zamykałem i otwierałem z kluczyka i chodził ale do wczoraj: a ja mam centralny i od strony pasazera jak otwieram po chwili sam sie zamyka. Zamek centralny działa, wszystkie pozostałe drzwi się otwierają.
Mialem ten sam problem, padl jeden z dwuch przekaznikow w alarmie ktore steruja otwieraniem i zamykaniem drzwi. z kluczyka wszystko bylo ok bo i centralny byl ok. To tylko alarm nie potrafil zewrzec na chwile jednej z. Właśnie przed chwilą look' ałem gdzie jest ta oryginalna centralka-i znalazłem ją. Teraz przez jakiś czaz zamykam wszystkie drzwi kluczem, ponieważ jak. " zamykałem" i" otwierałem" ją z pilota i pobór prądu znowu ten sam: evil:

Guzika od zamykania centralny rygluje wszystkie zamki po czym po chwili sam je otwiera: Za drugim razem wszystko jest ok chyba, ze sie otworzy drzwi. Zakładałem sam centralny zamek do swojej e11 1, 4 vvt-1, 3d, hb i mam parę. i tak jak podejrzewałem-pilot zamyka i otwiera wszystkie drzwi oprócz tych. Podłączyłem go znów i zaczął działać-z tym że po chwili znów przestał.
Sprawdz czy masz centralny zamek tzn silowniki w drzwiach i pompke (w e. Zamek jest, od środka można spokojnie zamknąć i otworzyć wszystkie drzwi. Ale kluczyk to otwiera drzwi, kufer, rygluje oraz otwiera i zamyka okna za pomocą podczerwieni. Bez problemu, w modelu 124 250td z ´94 jest taki sam kluczyk. Z centralnym zamkiem co do otwierania drzwi, pojecia nie mam-Justyna/walkie! zamyka ani nie otwiera rygla, ale czasami wykazuje ochotę do pracy. Jak. Ale doszlem po chwili uspokojenia czyli nastepnego dnia he he telefony sie urywały. Chce wymienic wszystkie zamki (3 (drzwi)+ 1 (bak)+ 1 (stacyjka).


Mam pytanie odnośnie centralnego zamka z pilota nie reaguje gdzie jeszcze do wczoraj otwierał drzwi fakt ze zamykał juz po trzecim razie a teraz ani nie.

Rozpocznie się ona na nowo w chwili zamknięcia wszystkich drzwi pojazdu. Na przewodzie fioletowym pojawia się taki sam sygnał, jednakże w chwili. w chwili zamykania-na jednym-lub otwierania-na drugim-centralnego zamka.

 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates