centralna przepuklina krążka międzykręgowego z prawostronna lateralizacja i uciskiem c6-c7 na worek oponowy

Podobne podstrony
 
C5/c6 i c6/c7 obniżenie i uwypuklenie krążka z paracentralną znaczną przepukliną na obu. z cechami znacznego ucisku korzeni nerwowych. Na poziomie krazka miedzykregowego. Do sekwestracji przepuklina tylna centralna krążka l5/s1 ze zwężeniem. Wypuklina z lewostronną lateralizacją i uciskiem na worek oponowy. Przepuklina krążka międzykręgowego w fazie extrusio, uciskająca worek oponowy. Leczenie: odbarczanie korzeniL5 i s1, dyscektomia-droga fenestracji prawostronnej l4/l5/s1 Druga operacja. Centralna protuzja dysku powoduje ucisk worka oponowego. Spłaszczony jest również krążek c6-c7. Na jego pozi. Na poziomach c5-c6, c6-c7 i c7-Th1 widoczne są niewielkie centralne. c5-c6, c6-c7 z lewostronną lateralizacją uciskające worek oponowy i. Przepuklina krążka mk widoczna jest również na poziomie Th4-Th5 (słabo. Objawy te występują wtedy, gdy przesunięty krążek międzykręgowy uciska rdzeń kręgosłupa.
Na poziomach c5-c6, c6-c7 i c7-Th1 widoczne są niewielkie centralne przepukliny krążków mk na poziomach c5-c6, c6-c7 z lewostronną lateralizacją uciskające.
28 Kwi 2010. Niewielka plaska centralno-prawostronna przepuklina krążka międzykręgowegoC3/c4 o wymiarach 5, 3x3, 2x2mm nieznacznie uciskająca worek oponowy. Wypuklina z lewostronną lateralizacją i uciskiem na worek oponowy. 3 mm w głąb kanału kręgowego z cechami prawostronnej lateralizacji, z uciskiem na worek oponowy i niewielkim. Cia krążka międzykręgowego i ucisku na worek oponowy. Krążków międzykręgowych na poziomach c5/c6, c6/c7 oraz przepuklinę jądra.

 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates